אופניים חשמליים הם העתיד – אין דרך אחרת לנסח זאת, זאת, מאחר והצצה קטנה בהיקפי המכירות של אופניים חשמליים עם סוללת ליתיום בארץ ובעולם מבהירה לנו מיד שיש כאן משהו שהוא הרבה יותר גדול מ”סתם” אמצעי תחבורה או מ”סתם” עוד טרנד זמני שמושך אליו כרגע בני נוער מתלהבים. אז למה, בעצם, כל כך הרבה אנשים מתאהבים באופניים חשמליים?

יש המון סיבות, אבל הבאנו לכם כאן רק כמה מהן…

  1. הנוחות

אופניים, באופן כללי, הם כלי רכב שדי נוח לתפעול. בא לכם לעשות נסיעה קצרה? הכי מתאים. אבל בואו נודה בזה – הרכיבה על האופניים, באופן כללי, עלולה להיות מתישה, במיוחד כשהמדובר בדיווש למרחקים ארוכים. זהו המקום שבו האופניים החשמליים מראים את יתרונם, בזכות תכונת הפדאל אסיסט – הסיוע בדיווש.

תכונה זו שואבת כוח מהמנוע המבוסס על סוללת ליתיום כדי לספק עזרה בדיווש. דבר שאומר, בין השאר, עומס קטן יותר על פלג הגוף התחתון שלכם במרחקים הארוכים – סוף להתכווצויות המכאיבות בשרירי השוקיים והירכיים. בנוסף, אם אתם משתמשים באופניים לנסיעות קצרות יותר, הם חוסכים לכם הרבה טרחה הכרוכה במציאת תחנות אוטובוס או אפילו בהליכה.

  1. המרחקים

אם כבר מדברים על אופניים חשמליים, האנרגיה המועברת ישירות מהסוללה של האופניים למנוע אומרת דבר אחד – מרחק גדול יותר מזה שאליו תוכלו להגיע עם האופניים הרגילים ובנוחות רבה יותר. בסיוע של התכונה שאותה הזכרנו קודם, לא רק שאתם יכול להגיע למרחקים גדולים יותר, אלא שאתם גם יכולים לעשות זאת תוך זמן קצר יותר.

  1. אלמנט הכיף

גם כאשר אתם ממהרים להגיע ממקום אחד לאחר, עדיף שתיהנו גם מאמצעי התחבורה שלכם, נכון?

האופניים החשמליים מהנים למדי לרכיבה, במיוחד על רקע העובדה שאתם לא צריכים להתאמץ שלא לצורך, כי המנוע עושה את חלקו בעבודה.

  1. המבחר המגוון והרחב

עם כל הכבוד ליעילות ולהנאה שאותן הזכרנו קודם, אופניים צריכים גם להיראות טוב!

המספר העצום של אפשרויות הבחירה הוא אינסופי כמעט, לא תאמינו כמה חברות, דגמים ותתי דגמים יש כיום בשוק, שלא לדבר על מחירים, צבעים ותכונות. כל אחד כיום יכול למצוא את האופניים החשמליים שמתאימים לו, מבלי צורך להיאלץ להתפשר על שום קריטריון שחשוב לו.

  1. איכות הסביבה

אחת מהסיבות העיקריות למעבר מכלי רכב לאופניים בכלל ולאופניים חשמליים בפרט, הוא הסיבה כי השימוש באופניים חשמליים פירושו לא רק הקטנת פליטת הפחמן באופן המיידי, אלא גם, בטווח הארוך יותר, שמירה על בריאות ואיכות הסביבה. מכוניות כיום מסווגות לפי כמות פליטת הפחמן שלהן, ובכן, אופניים חשמליים אינם פולטים שום חומר משום סוג, והם גם אינם זקוקים לדלק (יתרון נוסף ניכר, הפעם – בתחום הפיננסי השוטף).

בשורה התחתונה,

האופניים החשמליים כבר מזמן אינם משחק ילדים, ומזה שנים הם משמשים, בארץ ובעולם, את בני כל הגילאים בנסיעות קצרות וארוכות, בחיים הפרטיים וגם למטרות עסקים. הם לא היו מצליחים להגיע למעמד נכבד זה, אם לזכותם לא היו עומדים כל יתרונותיהם הרבים!

חייגו למידע ורכישה 03-9441674 או צרו קשר לייעוץ וקפה!
שלח לחבר
שתף
Twitter
הדפס מאמר

כתבות בנושא

מוצרים אחרונים