חברת Go Green Energy   – המעבדה המתקדמת והחדשנית ביותר בייצור סוללות ליתיום בישראל!

אודות סוללות הליתיום

סוללות ליתיום הן סוללות נטענות המורכבות מתרכובות של מתכת נוזלית קלה בשם ליתיום (lithium). תרכובת ייחודית זו מאפשרת להן להיות חזקות ביחס לסוללות אחרות ולספק מתח חשמלי גבוה, בטווח של 1.5V-3.7V.

סוללות הליתיום ניתנות לפריקה וטעינה מחודשת, בזכות אלקטרודות האינטרקלציה המאפשרות ליון הליתיום להיכנס למיכל הסוללה ולצאת ממנה ללא גרימת נזק למיכל עצמו. מחזורי הטעינה מושפעים מאיכות החומר, אופן השימוש ואיכות המטען, על כן, בעת הרכישה של סוללת הליתיום חשוב לעקוב אחר הוראות השימוש ולוודא כי הרכישה מתבצעת ממקור מהימן.

תהליך הפריקה של הסוללה כולל יציאה של יוני ליתיום מהאלקטרודה השלילית (האנודה), מעבר של היונים דרך מוליך יוני ליתיום וכניסתם לאלקטרודה החיובית (הקתודה). מנגד, בתהליך הטעינה מתבצעת בסוללת הליתיום תהליך נגדי בו עוברים יוני הליתיום מהאלקטרודה החיובית אל אלקטרודה השלילית. תהליך זה יכול להתבצע באופן עצמאי ע"י שימוש במטען ביתי איכותי המיועד להטענה של סוג הסוללה ובהתאם להוראות היצרן.

שימושים מרכזיים

יתרונות והמאפיינים של הליתיום מאפשרים לסוללות להתאים להפעלה ושימוש בעיקר במכשירים ניידים כגון אופניים חשמליים, רחפנים, מכשירי טלפון נייד ועוד. התאמת הסוללות למכשירים אלה אפקטיבי בזכות צפיפות האנרגיה הגבוהה שלהן, מחזורי הפריקה והטעינה הגבוהים ואיבוד נמוך של הקיבול במהלך המחזורים.

יתרונות השימוש בסוללות ליתיום

היתרון המרכזי של סוללות הליתיום הוא אורך החיים שלהן הארוך באופן משמעותי מסוללות ניקל, זאת בעקבות יכולת הפריקה העצמית הנמוכה שלהן. בנוסף, סוללת הליתיום חזקה דיו על מנת להתקיים במשך מחזורי טעינה רבים, זאת במידה ואכן אופן השימוש נכון וחכם.

מבחינת איכות הסביבה, סוללות הליתיום אינן כוללות את המתכת המסוכנת – כספית השוכנת בסוללות נטענות אחרות והן ניתנות למחזור. בהשוואה של הליתיום מול סוללות הניקל, נמצא כי לסוללות הליתיום מתח חשמלי גבוה בהרבה יותר, מה שהמהווה יתרון מרכזי. כמובן, שהסוללות ניתנות להזמנה במגוון גדלים וצורות כך שהן מתאימות לשימושים רבים ושונים.

ייצור סוללות ליתיום בחברת Go Green Energy

חברת Go Green Energy הינה בעלת מעבדה מתקדמת לייצור סוללות ליתיום בהתאמה אישית ובהתאם לצורך. תהליך הייצור שלנו כולל שיתוף פעולה עם חברות טכנולוגיות מהמובילות בתחום אחסון האנרגיה ע"י ליתיום כגון Panasonic, Cham LG, SDI Samsung ומהן נרכשים תאי הליתיום ובכך מאפשר לנו לפקח עם איכות חומרי הגלם ועל הרמה הגבוהה של ייצור סוללות מקוריות.

בסוללות ליתיום, הצורך חשוב לא פחות מאופן הייצור, על כן אנשי המקצוע שלנו ירכיבו עבורכם את סוללת הליתיום בייצור אישי ובהתאמה לשימוש עברו נרכשו הסוללות. בתחילה נתאים עבורכם את סוג תא הליתיום, זה מתוך המגוון הרב הקיים במלאי החברה. בשלב הבא נתאים את מערכת ניהול הבטרייה (bms), נבחר את המעטפת והצורה של הסוללה על פי דרישת הלקוח ונבצע את ההרכבה.

לבסוף, צוות Go Green Energy עורכים מגוון בדיקות לפני מכירה ללקוח, כגון, פריקה בעומס, טעינה בעומס, טעינה בזמן פריקה, טמפרטורות קיצוניות ועוד.

×
×

עגלת קניות