היות ומחירי הגז והגנרטורים הסולאריים הופכים למשתלמים יותר ויותר, כיום, אנחנו כבר הופכים מודעים יותר ליתרונותיה הברורים של האופציה הסולארית – גנרטור סולארי. ובהתחשב בכך שהעולם עובר במהירות רבה למערכות ברות-קיימא בכדי להילחם בזיהום וברעלים המזיקים אחרים הקיימים בסביבתנו, ישנן לא מעט סיבות טובות לרכוש גנרטור סולארי דווקא, ולהעדיף אותו על הגנראטורים האחרים, המופעלים בסולר או בבנזין.

סיבות טובות לרכוש גנרטור סולארי

גנרטור סולארי מספק מקור מתח יעיל ומהימן ובעלויות תחזוקה נמוכות
כי, מי ב א מ ת רוצה (או מסוגל) לטפל בכל בעיות התחזוקה של גנרטור הפועל על בנזין? גנרטור סולארי, לעומתו, לעולם לא יצריך מכם החלפת מצתים, מסנני אוויר או מתגי דלק.

באמצעות הפאנלים הסולאריים, מקור האנרגיה שלכם יכול להיות השמש
אם אתם משתמש בגנרטור סולארי הכולל פאנלים סולאריים, אין לכם צורך לרכוש דלק או חלקים שונים, בניגוד למה שהייתם חייבים לעשות עם גנרטור דיזל. גנרטורים סולאריים ניתנים לטעינה בקלות גם דרך שקע החשמל הביתי המסורתי וגם באמצעות שקע המצת ברכב.

גנרטור סולארי הוא כמעט נטול רעש לחלוטין
גנרטורים סולאריים אינם מכילים חלקים מכאניים נעים, דבר המביא לפעולתם ברמות שהן כמעט שקטות לחלוטין. ובינינו? הדבר האחרון שאתם רוצים, הוא לשמוע את הרעש המטרטר והבלתי פוסק של גנרטור ברקע, בזמן שאתם מנסים להירגע בחיק הטבע בקמפינג או בקראוון. קראו מאמר מעניין במגזין שלנו על מצבר ליתיום לקרוואן.

גנרטורים סולאריים אינם מזהמים
גנרטורים סולאריים אינם שורפים דלק על מנת לייצר את האנרגיה שהם מספקים. כתוצאה מכך, הם אינם פולטים כל חומרים מזהמים במהלך עבודתם, והם מהווים מקור נקי לייצור אנרגיה.

ה”דלק” של גנרטור סולארי הוא חינמי
מכיוון שהאנרגיה המפעילה גנרטור סולארי מגיעה מהשמש (אך לא רק), עלות הטעינה מחדש מסוגלת להיות גם חינמית לחלוטין.

מדובר באנרגיה נקייה
פליטת גזי החממה מדלקים המבוססים על מאובנים מזהמת את האוויר שלנו מידי יום. גנרטורים סולאריים מסוגלים להסתמך לחלוטין על מקור האנרגיה הנקי והמתחדש (השמש) כך שלא תצטרכו לדאוג להשפעתם השלילית על הסביבה.

מקור אנרגיה נייד
ללא צורך בשקעי חשמל, תוכלו לקבל את האנרגיה שתצטרכו בכל מקום בו אתם צריכים אותה. בין אם אתם בחוץ בחצר, על החוף או בהרים, תמיד תוכלו לקבל אנרגיה אמינה ויציבה.

קיימות
ככל שהעולם עובר לאורח חיים בר קיימא יותר, תוכלו לתרום את חלקכם במגמה, ולמזער את טביעת הרגל הפחמנית שלכם.

גנרטורים סולאריים מהווים מקור כוח וגיבוי נהדר במהלך הפסקות חשמל
בין אם אתם חווים הפסקות חשמל רציפות, או שקו חשמל מושבת באזורכם באופן קבוע או זמני, גנרטור סולארי יכול לשמש, בקלות, כמקור החשמל היציב שלכם עד שרשת החשמל המקומית תשוב לפעולתה היציבה.

חייגו למידע ורכישה 03-9441674 או צרו קשר לייעוץ וקפה!

שיתוף ב whatsapp
שלח לחבר
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
הדפס מאמר

כתבות בנושא

מוצרים אחרונים